Emre Kocadağ: Şenol Güneş lige dokundu

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, kulüp gündemini değerlendirdi, önemli açıklamalarda bulundu.

Süper Lig’in sürpriz sonuçlara açık olduğuna vurgu yapan Kocadağ, “Beşiktaş kazanmaya devam ediyor. Rakiplere değil kendi maçlarımıza odaklandık. Hedef 80 puan. Sonra neler olacağını göreceğiz. Ara transferler takıma ciddi katkı verdi. Takımımız iyi, birbirlerine destek olan bir arkadaş grubu oluştu. Şenol Güneş sadece takımımıza değil lige dokundu. Lige güzel futbol ve heyecan geldi. Camiamız birlik oldu” dedi.

“TFF’DE TOPTAN DEĞİŞİM ŞART”

Emre Kocadağ, hakemlerin performanslarına ise eleştirilerde bulundu:

“Gedson Fernandes’e yapılan fauller nedeniyle her maçı gerilerek izliyorum. Hakemler düdüğü çalıyor ama kart göstermiyor nedense. MHK’ye sesleniyorum; hakemleri uyarsınlar! Bu sene iki rakibimizin kazandığı penaltı sayısı dünya liglerinde ilk 5 sırada. Son Antalya maçında net penaltımız verilmedi ve iki kırmızı kartı atladılar. Gözlemcilere yüksek puan baskısı yapıldığı konuşuluyor. Bu zaten algoritmayı doğrudan etkiliyor. Başkanımızın vurguladığı gibi TFF’de toptan değişim şart.”

“BİR OKUL TAMAM DİĞERİ YOLDA”

Emre Kocadağ, Beşiktaş’ın deprem yardımlarıyla ilgili SÖZCÜ’ye özel bilgiler verdi. Beşiktaş Asbaşkanı, “Atletico Madrid maçında 10 milyon TL toplandı ve 9 milyon TL’ye bir okul yapacağız. Şimdi kardeş Azerbaycan’ın Sabah FK takımıyla ile bir maç yapacağız. İnşallah orada da Azerbaycanlı kardeşlerimiz ile bir arada olacağız. Onlar da Beşiktaş’ı izleme fırsatı bulacaklar. Hem de kardeşlerimizle her zamanki birlik ve beraberlik ruhumuzu yeniden canlandırmış olacağız. Bir okul parası daha toplanır diye düşünüyoruz” dedi.

“AVRUPA’DA DA MAÇLAR OLACAK”

Yurtdışı kamp döneminde de depremzedeler yararına maçlar organize edileceğini belirten Emre Kocadağ, şu ifadeleri kullandı:

“Almanya’da bir maç planlıyoruz. Tabii buradaki hazırlık maçı sayısı, Avrupa kupalarına katılımımıza da bağlı olarak planlanacak. Gurbetçilerimizden bu maçlara ilgi göstermelerini istiyoruz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*