Netflix’in popüler dizisi Big Mouth sona eriyor

Netflix, Big Mouth’un 2024’te tamamlanacağını doğrularken, yan ürünü Human Resources’ın da ikinci sezonun ardından sona ereceği belirtildi.

Big Mouth, iyi arkadaşlar Nick Kroll ve Andrew Goldberg’in çocukluğundan ilham alıyor ve bir grup arkadaşın ergenlik dönemini takip ediyor. Dizi, şimdiye kadar yayınlanan altı sezonuyla da akış platformunun gözde serilerinden biri olmuştu. Ancak sekizinci sezonu yayınlandıktan sonra maceranın sona ermesine karar verildi.

Netflix’in yetişkin animasyonu direktörü Billy Wee şunları ekledi: “Big Mouth, uzun ömürlülüğüyle Netflix tarihine geçecek büyük bir animasyon komedi başarısı. Bu harika reşit olma hikayesi sona ermeden önce hayranlarla paylaşacağımız iki komik sezonumuz daha olduğu için çok heyecanlıyız.”

Big Mouth’un yan dizisi olan Human Resources 2022 yılında başlamıştı.

Big Mouth’un, çocuklar ve aile programları dışında, Grace ve Frankie’yi geride bırakarak Netflix tarihindeki en uzun soluklu senaryolu orijinal dizi olması da ayrıca dikkat çekiyor.

Dizi sona ermesine rağmen, yaratıcıları Nick Kroll ve Andrew Goldberg’in şirketi Brutus Pink, animasyonlu içerik oluşturmaya devam etmek için Netflix ile büyük bir anlaşma yaptı.

Temmuz ayında, Brutus Pink’in Netflix ile üç yıllık yeni bir anlaşma imzaladığı bildirildi.

Şirketin yönetimine yardımcı olan Mark Levin, Variety’e şunları söyledi: “Brutus Pink, yedi yıldır yaratıcı evimiz olan Netflix’te devam etmekten heyecan duyuyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir