The Crown’un son sezonundan görüntüler paylaşıldı… İşte Prens William ve Kate

Kasım 2016’da izleyici ile buluşan ve tüm dünyadan hayran kitlelerine sahip olan The Crown, artık sona yaklaştı. Dizinin bu yıl yayınlanması planlanan altıncı ve son sezonu için çalışmalar devam ederken ilk görüntüler de sosyal medyada paylaşıldı.

Dizi, Kraliyet’in gözde çiftlerinden Prens William ve Kate’in çekimlerinden görüntüleri yayınladı. Kraliyet çiftini dizinin yeni oyuncuları Meg Bellamy ve Ed McVey canlandıracak. Geçen yılın başlarında Netflix, Rufus Kampa ve Ed McVey’in Prens William olarak rol alacağını duyurmuştu. Daha sonra da 19 yaşındaki Meg Bellamy’nin de Prenses Kate olarak kamera karşısına geçeceği ortaya çıktı.

Akış platformunun popüler drama dizisi, Prens William’ın St Andrew’s Üniversitesi’ne başlamasıyla yeni bir on yıla girecek. Prens William ve Kate Middleton’ın kampüste ilk kez karşılaşmasıyla da The Crown için yeni bir aşk ve yeni bir gelecek başlıyor.

Henüz son sezonun tam tarihi açıklanmasa da McVey ve Bellamy’nin kraliyet çifti olarak karakter ve kostümlü dört özel fotoğrafı yayınlandı.

Dizi, özellikle son zamanlarda tarihsel gerçekleri çarpıttığını iddia eden Judi Dench ve eski Başbakan Sir John Major da dahil olmak üzere birçok isim tarafından da eleştiriliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*