Pokemon Benzeri Oyun 24 Saat İçerisinde Tam 2 Milyon Adet Sattı!

Pokemon evrenindeki sevimli dostlara benzeyen yoldaşlar ile birlikte oynadığınız Palworld, Steam’de adeta rekor üstüne rekor kırıyor. Çıktığı andan bu yana tam 2 milyon adet satmış durumda.

Palworld oyunculara Pokemon tarzı bir yapı sunuyor.

Erken Erişim sürecinde piyasaya sürülen oyun, açık dünyası içerisinde sevimli dostlarınız ile birlikte yapabileceğiniz bir ton aktivite ile dolu. Pokemon karakterlerine benzeyen bu sevimli dostlardan dolayı oyuncuların ilgisi de bir hayli büyük.

Henüz çıkalı 24 saat oldu ancak rekor kırmayı başardı.

Oyuncuların yoğun ilgisine maruz kalan Palworld, 19 Ocak tarihinde çıktığından bu yana geçen 24 saat içerisinde toplam 2 milyon adeta satış gerçekleştirdi. Bu da onu en hızlı satan Steam oyunları listesine ekliyor diyebiliriz.

Ayrıca anlık oyuncu sayısında yükseliş söz konusu.

Gece saatlerinde anlık 700.000 oyuncu bandını aşan yapım, bu sayıyla da farklı bir rekora doğru koşuyor. Saatler geçtikçe artan oyuncu sayısının yanı sıra Steam’de anlık oyuncu sayısı en fazla olan oyun sıralamasında ilk 3’e girmeyi başardı.

Oyunu oynuyor musunuz?

Şayet akıma kapılıp oyunu satan alanınız varsa düşüncelerinizi yorumlara bekliyoruz! Sizce oyun gösterilen ilgiyi hak ediyor mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir